PRICING: $3, $5, $7, $10 per student, per year and pricing depends on which features are selected
- PDF Lesson Plans
- Video Lessons
- Audio Lessons
- Virtual Reality (VR)
- Multiple Languages
- Google Classroom Tools
- Video Games
- Data Analytics
- Reporting
- 1-to-1 Exercises
- Deployment Tools
- Customizable Curriculum